Vi tilbyr depositumsgaranti til kun 400 kr / mnd for denne leieboligen
- Erstatter behovet for en vanlig depositumskonto
- Fast lavt månedsbeløp
- Enkelt å opprette og avslutte




Inkluderer: internett, varmt vann
Leilighet på 73 kvm på Tore Hunds Gate 13 i Narvik leies ut fra 01.01.2026. kan overta leiligheten tidligere. Boligen er delvis møblert. Den innehar fasiliteter som balkong/terrasse, barnevennlig, fellesvaskeri. Leiligheten leies ut for kr 13 300,00 per måned. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr 39 900,00.
Mulighet for depositumsgaranti fra Husleie.no
Ta kontkat for visning.
Utleier vil forvalte leieforholdet på Husleie.no. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Husleie.no
For partenes trygghet vil utleier benytte Husleie.no sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID.
Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Husleie.no
Leietaker kan stille depositum i form av depositumsgaranti. Depositumsgaranti, også kjent som leiegaranti, er et alternativ til ordinært depositum ved leie av bolig. Du betaler kun en lav månedsum for å ha gyldig depositum.
Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Husleie.no. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.
Med en gratis Leietaker-CV får du det lille forspranget du trenger for å lykkes på leiemarkedet.