Meld interesse for Leilighet (4 soverom) i Homansbyen / Majorstua ledig fra 02.08.2026

Felles stue
Ligger i svært høy første etasje i rolig boligstrøk
Ligger i svært høy første etasje i rolig boligstrøk
Vaskemaskin med vask/tørk i kott i gang.
Soverom 1
Soverom 1
Soverom 2
Soverom 2
Soverom 2
Soverom 2
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 4, seng og garderobeskap på rommet
Soverom 4, seng og garderobeskap på rommet
Soverom 4, vindu og pult på rommet
Soverom 4, vindu og pult på rommet
Felles stue
Plantegning
Felles stue
Ligger i svært høy første etasje i rolig boligstrøk
Felles stue

Beskrivelse

Underhaugsveien 11A (0301-214/362), 0354 Oslo

Leilighet (4 soverom) i Homansbyen / Majorstua ledig fra 02.08.2026

Månedsleie 40 000 kr

Inkluderer: Oppvarming via radiator ovner, varmtvann og strøm inntill 20% over foregående år. Man har fri bruk og tilgang til internett i leiligheten, men det garanteres ikke for oppetid / tilgjengelighet.

Depositum 120 000 kr

Nøkkelinformasjon

  • Primærrom
    81 m2 Primærrom
  • Boligtype
    Leilighet Boligtype
  • Soverom
    4 Soverom
  • Etasje
    1 Etasje
  • Leieperiode
    02. aug 26 Leieperiode fra

Lys og fin 5 roms leilighet med 4 soverom på totalt ca. 81 kvm i Underhaugsveien 11A i Oslo leies ut fra 02.08.2026.

Visnnig planlegges lørdag 16.5 , i tidsrommet 13-15 etter avtale.

Leiligheten har fire soverom, kjøkken, bad og stue.

Boligen ligger i ett rolig strøk med kort vei til alt, slik som trikk og kollektivtilbud, utdanningssteder osv. Her bor du supersentralt, men rolig.

Boligen er delvis møblert med bla sofa i stue, stoler på kjøkken og stue samt enkelte garderobeskap osv. Det minste rommet som leies ut er ferdig møblert med seng (madrass kan medfølge), garderobeskap og pult. For dette rommet trenger du kun å ta med sengetøy og dyne/pute for å flytte rett inn og starte i jobb eller med studier. De andre rommene er mindre møblert.

Pris 40000 per måned og 3 mnd depositum. Ikke mulig med dep. garanti eller NAV garanti.

Husleien inkluderer strøm, oppvarming, varmtvann og internett. Det garanteres ikke for oppetid/tilgjengelighet på internett, men det har ikke vært noen problemer de siste årene. Strøm er inkludert opp til 20% over siste års forbruk. Evt. forbruk over dette vil bli fakturert i tillegg. Siden oppvarming og varmtvann også er inkludert via radiatorer gir dette svært forutsigbare og lave kostnader. De siste to årene har leietakere kun betalt den faste mnd. leien.