Meld interesse for Ledig soverom (ca. 12 kvm) i hyggelig 3-roms leilighet – sentralt i Trondheim (fra 01. juli)

Alle bilder ( av )

Innredet rom er i ettertid blitt utvidet og er nå et soverom på ca 7 kvm.

Beskrivelse

Innherredsveien 65a, 7068 Trondheim

Ledig soverom (ca. 12 kvm) i hyggelig 3-roms leilighet – sentralt i Trondheim (fra 01. juli)

Månedsleie 9 500 kr

Inkluderer: I husleien inngår goder som: Varmtvann, internett og tv-pakke fra Telenor (100 Mbit/s). Leiligheten leies ut møblert og inneholder: Hvitevarer: Kjøleskap, Mikrobølgeovn, Oppvaskmaskin, Vaskemaskin, Komfyr. Møblement: 2 Garderobeskap 2 dobbeltsenger (160x200 og 140x200) Sovesofa Bord+Stoler Tv-benk 47" flatskjerm i stuen 42" smart-tv på hovedsoverom Skohylle + Veggmonterte hyller og skap.

Depositum 28 500 kr
Eller 290 kr per mnd med depositumsgaranti.

Nøkkelinformasjon

  • Primærrom
    52 m2 Primærrom
  • Boligtype
    Leilighet Boligtype
  • Soverom
    2 Soverom
  • Etasje
    3 Etasje
  • Leieperiode
    01. jul 26 Leieperiode fra

Flott 3-roms leilighet på 52 kvm med 2 soverom og en romslig stue med plass til både sofa og spisegruppe. Nå leies ett av soverommene (ca. 12 kvm) ut, da den ene leietakeren flytter ut. Den andre som bor der ønsker å fortsette i leieforholdet.

Leiligheten passer godt for deg som er rolig, ryddig og pålitelig, og som ønsker å bo sammen med én annen person. Nåværende leietaker foretrekker kvinnelig leietaker.

Kvaliteter verdt å merke seg:

Svært sentral beliggenhet med Solsiden kun 700 meter unna
Svært god tilknytning til kollektivtransport
Varmtvann inkludert i leien
TV og internett inkludert i leien (TV-pakke fra Telenor, 100 Mbit/s internett)
To soverom – begge med plass til seng og skrivepult

Møblement (kan avvike noe fra bilder):

Garderobeskap
Dobbeltseng
Sovesofa
Bord + stoler
TV-benk
47" flatskjerm i stuen
Skohylle
Veggmonterte hyller og skap

Depositum tilsvarer 3 måneders leie.