Meld interesse for Leilighet i Elgå ledig fra 01.07.2026

Annonsen blir lagret på din profil når du melder interesse

800 tegn igjen

Meld interesse for Leilighet i Elgå ledig fra 01.07.2026

Beskrivelse

EGGA 1 og 3, 2446 Elgå

Leilighet i Elgå ledig fra 01.07.2026

Månedsleie 9 600 kr
Depositum 28 800 kr

Nøkkelinformasjon

  • Primærrom
    77 m2 Primærrom
  • Boligtype
    Leilighet Boligtype
  • Soverom
    2 Soverom
  • Etasje
    1 Etasje
  • Leieperiode
    01. jul 26 Leieperiode fra

• Rolig område
Leilighet i Elgå ledig fra 01.07.2026

Leilighet på 77 kvm på EGGA 3 i Elgå leies ut fra 01.07.2026. Boligen er umøblert, men kan leies møblert om det ønskes. Den innehar fasiliteter som garasje/p-plass, balkong/terrasse. Leiligheten leies ut for 9 600,00 kr per måned. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er 28 800,00 kr.
Leiligheten ligge i Elgå sentrum, 100 m fra butikk, drivstoff, ladestasjon, buss, nær Femund. Skispor og snøskoterløype rett utenfor leiligheten. Fine tur- og fiskemuligheter.
Leiligheten har 2 soverom, tekniskrom/vaskerom, bad, åpen stue- /kjøkkenløsning ,bod, varmekabler, vedovn.

Beliggenhet

EGGA 1 og 3, 2446 Elgå
Annonsen ble sist oppdatert 13/05/2026 14:31